• Kurt Scheller
    Kurt Scheller - 1
Kurt Scheller

Szwajcar

W Polsce mieszka  od 30 lat. Podróże obok gotowania to jego druga pasja  i dawno temu wymyślił, że zostanie kucharzem bo to zawód, który pozwoli mu ją spełniać.  Szwajcarię opuścił mając 19 lat, tuż po ukończeniu szkoły gastronomicznej w Lucernie i solidnej praktyce od najmłodszych lat, w piekarni swojej ciotki niedaleko Interlaken.

Więcej o Kurcie
0
lat działalności
w Polsce

Akademia Kurta Schellera

Akademia powstała w 2002 roku aby spełnić marzenie Szefa o miejscu, w którym mógłby dzielić się swoją pasją do gotowania.  Kultowy KURS PROFESJONALNY, NIEZBĘDNIK KULINARNY, KUCHNIA FRANCUSKA i wiele innych szkoleń ukończyła cała rzesza profesjonalistów i amatorów. Szef skutecznie odkrywa drzemiące w Uczestnikach talenty, pokazuje możliwości jakie daje nam praca w kuchni i uczula na przeszkody. Każdy ma szansę na przygotowanie wymarzonego dania pod czujnym okiem Szefa,  od samego początku po finalne wyłożenie na talerz  i delektowanie się nim w dobrej atmosferze.

O Akademii - 1

Vademecum

Więcej informacji

Nasi partnerzy

Ulotka informacyjna o dotacji z PEFRON
Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.